Prijava novih članov

Prijava novih članov (fizične osebe in pravne osebe) poteka po naslednjem postopku:

1.) Na spodnih povezavah poiščite ustrezni dokument v svojem jeziku in si ga prenesite na Vaš računalnik.

Dokumenti v formatu .doc :

- Pristopna izjava za fizične osebe
- Pristopna izjava za pravne osebe

- Pristupna izjava za fizične osobe
- Pristupna izjava za pravne osobe

Dokumenti v formatu .pdf :

- Pristopna izjava za fizične osebe
- Pristopna izjava za pravne osebe

- Pristupna izjava za fizične osobe
- Pristupna izjava za pravne osobe

2.) Izpolnjen dokument pošljite na spodaj navedeni naslov društva. Podatke o društvu lahko najdete tudi na povezavi Kontakt.
DRUŠTVO ZA SKLADNO BIVANJE BARBARIGA
Ulica v Kokovšek 58
1231 Črnuče
Ljubljana
Slovenija

3.) Ob prijavi je potrebno poravnati tudi članarino na enega od spodaj navedenih poslovnih računov društva.

- za FIZIČNE OSEBE v vrednosti 20 EUR ali 150 HRK
- za PRAVNE OSEBE v vrednosti 40 EUR ali 300 HRK

NLB v Ljubljani, številka računa: 02031- 0255035411, s pripisom v rubriko »Opis plačila« - Članarina za leto 20..–378 Osnov.

OTP banka v Puli, številka računa: 2407000-5100000170, sa pripisom u Nalog za plačanje u rubriko "Opis plačanja" - članarina za 20.. godinu - 378 Osnv. --> Plačanje je moguče na OTP banki i njezinim filialama.