uporabniki spletna_posta

Voščilo 2017

Spet je leto naokoli in vsem tistim, ki kljub vsem neprijetnostim še vedno radi zahajate v Barbarigo in tam najdete svoj mir, želimo v Novem letu 2017 veliko zdravja in radosti ter tudi uspešnih skupnih prizadevanj za lepše bivanje v Barbarigi.

 

Upravni odbor Društva za trajnostno bivanje Barbariga

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

Iskanje

Kontakt

Ulica v Kokovšek 58, 1231 Črnuče, Slovenija

info@drustvobarbariga.net

GSM: 051-318-200 ali 031-666-102

http://www.drustvobarbariga.net/