Občni zbor 2017

Društvo za skladno bivanje Barbariga

V A B I L O

V skladu s 12.členom Pravil Društva za skladno bivanje Barbariga in sklepa s 30. seje Upravnega odbora

sklicujemo

12. redni letni Občni zbor članov Društva za skladno bivanje Barbariga, ki bo v torek, dne 28. 03. 2017 ob 16,30 uri v dvorani Kulturnega doma Četrtne skupnosti Ljubljani-Črnuče, Dunajska 367.

DNEVNI RED:

1. Ovoritev zbora in izvolitev delovnih teles zbora,
  2. Poročila o delu društva v letu 2016,
  3. Predstavitev in potrditev programa dela
  4. Predlog in potrditev višine članarine in finančnega načrta
  5. Informacija o poteku tožbenih postopkov za parkirišča,
  6. Razprava.

Prosimo, da se občnega zbora zanesljivo udeležite. Pričakujemo vaše aktivno sodelovanje.

Zbor je sklepčen, če je ob napovedani uri prisotnih najmanj polovica članov Društva za skladno bivanje Barbariga ali, če je 30 minut po napovedanem času prisotnih vsaj 35 članov (17.člen Pravil). Glasovalno pravico imajo le člani, ki so poravnali članarino.

Uro pred začetkom občnega zbora lahko tudi izpolnite pristopno izjavo ( novi člani) in poravnate članarino.

Upravni odbor Društva za skladno bivanje Barbariga