uporabniki spletna_posta

Podaljšan rok za prijavo nelegalnih gradenj

Hrvaški parlament je na predlog poslanca Antona Klimana podaljšal rok za vložitev zahtevkov za legalizacijo nezakonitih gradenj do 30.junija 2018. Pri tem so napovedali tudi povečan nadzor nad nezakonitimi gradnjami. Torej tisti, ki ste rok zamudili iz kakršnega že razloga, imate možnost, da to naredite naknadno.

V pomoč vam je na voljo povezava na “Vodič za legalizacijo”.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

Iskanje

Kontakt

Ulica v Kokovšek 58, 1231 Črnuče, Slovenija

info@drustvobarbariga.net

GSM: 051-318-200 ali 031-666-102

http://www.drustvobarbariga.net/