uporabniki spletna_posta

Požarna varnost v TN BArbariga

Že vrsto let Društvo pisno in ustno opozarja tako predstvanike mesta Vodnjan, kot poveljnika gasilske enote Vodnjan na nedelujočo hidrantno mrežo v naselju, kar pomeni, da je v primeru požara gašenjei mogoče le v omejeni meri.

Tudi letos spomladi smo zahtevo ponovili, vendar brez odziva. Zato smo sredi julija, ko so po obali divjali požari, posredovali prijavo o nezadostni požarni zaščiti v naselju še na inšpekcijske službe,pristojne za požarno varnost (priloga).

Na naše presenečenje so se razmeroma hitro odzvali z ugotovitvijo, da v naselju ni zagotovljene osnovne predpisane požarne opreme in pristojni službi ( Vodovod Pula) naložili odpravo pomanjkljivosti.

Na naše še večje presenečenje pa se dela na obnovi hidrantne mreže tudi v resnici izvajajo.

Po vseh letih vsaj nekaj spet vzpostavljajo v prvotno stanje.​

hidrant
hidrant hidrant

Priloga:

- Dopis na Inspektorat ​ ​unutarnjih ​ ​​ ​poslova ​ ​​ ​R ​ ​Hrvatske >>>

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

Iskanje

Kontakt

Ulica v Kokovšek 58, 1231 Črnuče, Slovenija

info@drustvobarbariga.net

GSM: 051-318-200 ali 031-666-102

http://www.drustvobarbariga.net/