uporabniki spletna_posta

OPOZORILO-za vsak slučaj

Davčna uprava Republike Hrvaške je sporočila, da so elektronska sporočila o izterjavah s strani davčne uprave, ki jih v zadnjih tednih prejemajo nekateri hrvaški državljani lažna in naj jih eventuelni prejemniki ne odpirajo. Davčna uprava obvestila pošilja izključno po pošti.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Za Prijavo / Registracijo morate omogočiti Piškotke v nasprotnem primeru ta ni mogoča. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh? .

Preveri direktivo o piškotkih.

Preprečili ste nalaganje piškotkov. Odločitev lahko prekličete.

Dovolili ste shranjevanje piškotkov na Vaš računalnik. Odločitev lahko prekličete.

Iskanje

Kontakt

Ulica v Kokovšek 58, 1231 Črnuče, Slovenija

info@drustvobarbariga.net

GSM: 051-318-200 ali 031-666-102

http://www.drustvobarbariga.net/